Dlaczego warto zainteresować się dotacjami z Brukseli?

Dlaczego warto zainteresować się dotacjami z Brukseli? Dotacje z Brukseli są z pewnością zdecydowanym powiększeniem dostępności środków dotacyjnych dostępnych dla firm w Polsce. Poszerzenie to dostrzec można i ze względu na tematykę podejmowaną przez instytucje wdrażające jak i charakterystykę beneficjenta ale i często wysokość wsparcia (procentowo i kwotowo).

Z biznesowej perspektywy nie do przecenienia jest fakt, że przedsiębiorstwo pozyskując dotację z Brukseli nie tylko otrzymuje współfinansowanie swojego ambitnego projektu, ale również może zaprezentować się w branżowym środowisku europejskim a nawet światowym. Może się to przełożyć na współpracę z innymi podmiotami, a w konsekwencji na dodatkowe, pośrednie rezultaty realizacji projektu znacząco zwiększając efektywność finansową całego przedsięwzięcia.

Pozyskanie dotacji z Brukseli ma też znaczenie w wymiarach trudniejszych do zmierzenia. Ze względu na wysokie wymogi merytoryczne stawiane dotowanym projektom przez Brukselę, fakt pozyskania takiego grantu może bardzo pozytywnie wpływać na motywację pracowników oraz opinię o przedsiębiorstwie w oczach partnerów biznesowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam: pnocee.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *